Magazyny i produkcja

3 Znalezione oferty

Magazyny i produkcja

Oferujemy pracę dla osób doświadczonych oraz bez doświadczenia na produkcji jako pakowaczy i pracowników magazynowych na terenie Unii Europejskiej i Anglii.

Praca w przemyśle jest bardzo powszechna i łatwo dostępna w Wielkiej Brytanii i Europie. Sektor ten jest idealny dla osób z doświadczeniem w branży oraz tych, którzy chcą zdobyć nowe umiejętności. Znajdziesz tutaj oferty pracy na stanowiskach takich jak magazynier, pracownik na linii produkcyjnej, pracownik pralni przemysłowej oraz wielu innych w sektorze przemysłowym. Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną, otwartą na wyzwania i gotową do podjęcia pracy za granicą, zapoznaj się z naszymi ofertami pracy.

Ważne jest dla nas to, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Dlatego też trzymamy się określonych procedur wynikających z wewnętrznych audytów, spełniamy odpowiednie wymogi oraz współpracujemy z najlepszymi specjalistami w swoich branżach. Dla nas oznacza to profesjonalne oraz etyczne wykonywanie obowiązków, a dla Ciebie spokój, że znalazłeś się w dobrych rękach. Możemy to potwierdzić wieloma certyfikatami i odznaczeniami.
Naszym największym osiągnięciem jest znalezienie satysfakcjonującej pracy za granicą dla bardzo wielu osób, jak i również znalezienie solidnych pracowników dla firm z różnych branż w Wielkiej Brytanii i Unii Europejskiej

Zostaw numer telefonu. Oddzwonimy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celu kontaktu. Administratorem moich danych osobowych jest GAP PERSONNEL POLAND sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach. Dane będą przetwarzane wyłącznie w celu przedstawienia oferty lub udzielenia informacji o dostępnych ofertach, ich podanie jest dobrowolne, ale odmowa ich podania uniemożliwi skorzystanie z naszej usługi. Podane dane będą przechowywane jedynie przez okres konieczny do realizacji usługi. Informujemy, że mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, przy czym wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Szczegółowe informacje dot. przetwarzania danych oraz pełne dane Administratora znajdują się w Polityce prywatności.