Produkcja i przemysł

  • Home
  • Produkcja i przemysł

Produkcja i przemysł

Oferujemy pracę dla osób doświadczonych oraz bez doświadczenia na produkcji jako pakowaczy i pracowników magazynowych na terenie Unii Europejskiej i Anglii.

Praca w przemyśle jest bardzo powszechna i łatwo dostępna w Wielkiej Brytanii i Europie. Sektor ten jest idealny dla osób z doświadczeniem w branży oraz tych, którzy chcą zdobyć nowe umiejętności. Znajdziesz tutaj oferty pracy na stanowiskach takich jak magazynier, pracownik na linii produkcyjnej, pracownik pralni przemysłowej oraz wielu innych w sektorze przemysłowym. Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną, otwartą na wyzwania i gotową do podjęcia pracy za granicą, zapoznaj się z naszymi ofertami pracy.

Znajdź pracę

Praca w najpopularnieszym sektorze na terenie UE oraz Anglii?

Praca na produkcji oraz w przemyśle to idealne miejsce dla Ciebie? Dowiedz się jak przejść proces rekrutacji od przesłania swojego CV do rozpoczęcia pracy. Nasi specjaliści z Gap Personnel Poland są do Twojej dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu.

Zostaw numer telefonu. Oddzwonimy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celu kontaktu. Administratorem moich danych osobowych jest GAP PERSONNEL POLAND sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach. Dane będą przetwarzane wyłącznie w celu przedstawienia oferty lub udzielenia informacji o dostępnych ofertach, ich podanie jest dobrowolne, ale odmowa ich podania uniemożliwi skorzystanie z naszej usługi. Podane dane będą przechowywane jedynie przez okres konieczny do realizacji usługi. Informujemy, że mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, przy czym wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Szczegółowe informacje dot. przetwarzania danych oraz pełne dane Administratora znajdują się w Polityce prywatności.