Opieka zdrowotna

3 Znalezione oferty

OPIEKA ZDROWOTNA

Gap Personnel oferuje legalną pracę w Wielkiej Brytanii dla opiekunów osób starszych w opraciu o bezpośredni kontrakt z brytyjskim pracodawcą. W Gap Personnel najważniejszy jest człowiek.

Firma Gap Personnel Poland umożliwia podjęcie pracy na stanowisku opiekun osób starszych na terenie całej Wielkiej Brytanii. Branża opieki osób starszych rozwija się na brytyjskim rynku pracy od wielu lat z ogromną dynamiką. Zatrudniamy osoby z doświadczeniem jak również osoby nie posiadające żadnego doświadczenia w pracy na stanowisku opiekuna. Gwarantujemy Państwu legalne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin.

Ważne jest dla nas to, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Dlatego też trzymamy się określonych procedur wynikających z wewnętrznych audytów, spełniamy odpowiednie wymogi oraz współpracujemy z najlepszymi specjalistami w swoich branżach. Dla nas oznacza to profesjonalne oraz etyczne wykonywanie obowiązków, a dla Ciebie spokój, że znalazłeś się w dobrych rękach. Możemy to potwierdzić wieloma certyfikatami i odznaczeniami.
Naszym największym osiągnięciem jest znalezienie satysfakcjonującej pracy za granicą dla bardzo wielu osób, jak i również znalezienie solidnych pracowników dla firm z różnych branż w Wielkiej Brytanii i Unii Europejskiej

Zostaw numer telefonu. Oddzwonimy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celu kontaktu. Administratorem moich danych osobowych jest GAP PERSONNEL POLAND sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach. Dane będą przetwarzane wyłącznie w celu przedstawienia oferty lub udzielenia informacji o dostępnych ofertach, ich podanie jest dobrowolne, ale odmowa ich podania uniemożliwi skorzystanie z naszej usługi. Podane dane będą przechowywane jedynie przez okres konieczny do realizacji usługi. Informujemy, że mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, przy czym wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Szczegółowe informacje dot. przetwarzania danych oraz pełne dane Administratora znajdują się w Polityce prywatności.