O firmie

Gap Personnel

Zatrudniamy ponad 8000 pracowników

Na co dzień ważna jest dla nas innowacyjność oraz przyszłościowe myślenie. Wiemy jednak, że te rzeczy byłyby niczym, gdyby nie były poparte solidnym fundamentem zbudowanym z kompetencji oraz stabilności i spójności działań. Właśnie taką wizję firmy realizuje Gap Personnel.

Naszą misją jest poszukiwanie rozwiązań. Interesujemy się tym, na jakim etapie jesteś teraz oraz na jakim chcesz się znaleźć, a następnie poszukujemy optymalnej dla Ciebie oferty. Aby udowodnić, że warto nam zaufać, moglibyśmy przedstawić Ci nasze statystki

Znajdź pracę
  • 28 Posiadamy aż 28 oddziałów w Wielkiej Brytanii i Europie
  • 270 Pracuje dla nas około 270 najlepszych rekruterów
  • 8000 Zatrudniamy około 8000 pracowników

Sektory działalności

Współpracujemy z pracodawcami z różnych sektorów.

Our Creative Team

A better career is out there. We'll help you find it. We're your first step to becoming everything you want to be.

Robert Lindert EU Regional Manager
Tomasz Sliwak EU Project Consultant
Adam Warburton European Business Development Manager
Alexandru Cojorean EU Recruitment Resourcer
Anna Polap Branch Manager Katowice
Florin Dragnescu EU Project Consultant
Greg Sala EU Director

Zostaw numer telefonu. Oddzwonimy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celu kontaktu. Administratorem moich danych osobowych jest GAP PERSONNEL POLAND sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach. Dane będą przetwarzane wyłącznie w celu przedstawienia oferty lub udzielenia informacji o dostępnych ofertach, ich podanie jest dobrowolne, ale odmowa ich podania uniemożliwi skorzystanie z naszej usługi. Podane dane będą przechowywane jedynie przez okres konieczny do realizacji usługi. Informujemy, że mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, przy czym wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Szczegółowe informacje dot. przetwarzania danych oraz pełne dane Administratora znajdują się w Polityce prywatności.