O firmie

Gap Personnel

Zatrudniamy ponad 8000 pracowników

Na co dzień ważna jest dla nas innowacyjność oraz przyszłościowe myślenie. Wiemy jednak, że te rzeczy byłyby niczym, gdyby nie były poparte solidnym fundamentem zbudowanym z kompetencji oraz stabilności i spójności działań. Właśnie taką wizję firmy realizuje Gap Personnel.

Naszą misją jest poszukiwanie rozwiązań. Interesujemy się tym, na jakim etapie jesteś teraz oraz na jakim chcesz się znaleźć, a następnie poszukujemy optymalnej dla Ciebie oferty. Aby udowodnić, że warto nam zaufać, moglibyśmy przedstawić Ci nasze statystki.

Nie ukrywamy, że:
> Jesteśmy jedną z 3 największych agencji rekrutacyjnych w Wielkiej Brytanii.
> Posiadamy aż 26 oddziałów w UK.
> Pracuje dla nas około 260 najlepszych rekruterów.
> Zatrudniamy około 8000 pracowników w różnych branżach.
> Istniejemy na rynku od ponad 20 lat.Jednak to co liczy się dla nas najbardziej i stanowi o naszym sukcesie, to pierwsza rozmową z Tobą.

Sektory działalności

Współpracujemy z pracodawcami z różnych sektorów

 

 

Co składa się na nasz sukces

26 oddziałów w UK

Działamy w kilkunastu miastach Wielkiej Brytanii oraz Unii Europejskiej. Oferujemy etaty w najróżniejszych branżach. Gwarantujemy sprawdzone miejsca pracy i wysokie zarobki.

8000 pracowników

Cieszymy się zaufaniem Polaków szukających zatrudnienia za granicą. Przyjmujemy do pracy w wielu sektorach gospodarki, np. w produkcji czy budownictwie.

260 rekruterów

Pracują dla nas najlepsi specjaliści human resources. To osoby wysoko wykwalifikowane i życzliwe dla kandydatów. Odpowiadają na wszystkie ich pytania.

20 lat na rynku

Jesteśmy doświadczoną i renomowaną agencją pośrednictwa pracy. Ufają nam tysiące pracowników i pracodawców. Cechuje nas solidność oraz profesjonalizm.

 

Osiągnięcia

Ważne jest dla nas to, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Dlatego też trzymamy się określonych procedur wynikających z wewnętrznych audytów, spełniamy odpowiednie wymogi oraz współpracujemy z najlepszymi specjalistami w swoich branżach. Dla nas oznacza to profesjonalne oraz etyczne wykonywanie obowiązków, a dla Ciebie spokój, że znalazłeś się w dobrych rękach. Możemy to potwierdzić wieloma certyfikatami i odznaczeniami.