O firmie

  • 28 Posiadamy aż 28 oddziałów w Wielkiej Brytanii i Europie
  • 270 Pracuje dla nas około 270 najlepszych rekruterów
  • 8000 Zatrudniamy około 8000 pracowników

gap personnel

Zatrudniamy ponad 8000 pracowników

Na co dzień ważna jest dla nas innowacyjność oraz przyszłościowe myślenie. Wiemy jednak, że te rzeczy byłyby niczym, gdyby nie były poparte solidnym fundamentem zbudowanym z kompetencji oraz stabilności i spójności działań. Właśnie taką wizję firmy realizuje Gap Personnel.

Naszą misją jest poszukiwanie rozwiązań. Interesujemy się tym, na jakim etapie jesteś teraz oraz na jakim chcesz się znaleźć, a następnie poszukujemy optymalnej dla Ciebie oferty. Aby udowodnić, że warto nam zaufać, moglibyśmy przedstawić Ci nasze statystki

Ważne jest dla nas to, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Dlatego też trzymamy się określonych procedur wynikających z wewnętrznych audytów, spełniamy odpowiednie wymogi oraz współpracujemy z najlepszymi specjalistami w swoich branżach. Dla nas oznacza to profesjonalne oraz etyczne wykonywanie obowiązków, a dla Ciebie spokój, że znalazłeś się w dobrych rękach. Możemy to potwierdzić wieloma certyfikatami i odznaczeniami.
Naszym największym osiągnięciem jest znalezienie satysfakcjonującej pracy za granicą dla bardzo wielu osób, jak i również znalezienie solidnych pracowników dla firm z różnych branż w Wielkiej Brytanii i Unii Europejskiej

Zostaw numer telefonu. Oddzwonimy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celu kontaktu. Administratorem moich danych osobowych jest GAP PERSONNEL POLAND sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach. Dane będą przetwarzane wyłącznie w celu przedstawienia oferty lub udzielenia informacji o dostępnych ofertach, ich podanie jest dobrowolne, ale odmowa ich podania uniemożliwi skorzystanie z naszej usługi. Podane dane będą przechowywane jedynie przez okres konieczny do realizacji usługi. Informujemy, że mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, przy czym wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Szczegółowe informacje dot. przetwarzania danych oraz pełne dane Administratora znajdują się w Polityce prywatności.