Motoryzacja i transport

6 Znalezione oferty

MOTORYZACJA I TRANSPORT

Oferujemy pracę dla specjalistów w zakresie produkcji oraz napraw samochodów w tym również doświadczonych monterów, lakierników, tapicerów oraz innych osób dla przemysłu motoryzacyjnego.

Współpracujemy z firmami w sektorze motoryzacyjnym i logistycznym. Nasze oferty pracy są skierowane do wykwalifikowanych i doświadczonych kandydatów. Rekrutujemy monterów, lakierników, osoby zajmujące się polerowaniem lakieru, tapicerów oraz osób znających sterowniki klasy 1 i 2. Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną, gotową do podjęcia pracy za granicą na terytorium Unii Europejskiej oraz Wielkiej Brytanii, zapoznaj się z naszymi ofertami pracy.

Ważne jest dla nas to, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Dlatego też trzymamy się określonych procedur wynikających z wewnętrznych audytów, spełniamy odpowiednie wymogi oraz współpracujemy z najlepszymi specjalistami w swoich branżach. Dla nas oznacza to profesjonalne oraz etyczne wykonywanie obowiązków, a dla Ciebie spokój, że znalazłeś się w dobrych rękach. Możemy to potwierdzić wieloma certyfikatami i odznaczeniami.
Naszym największym osiągnięciem jest znalezienie satysfakcjonującej pracy za granicą dla bardzo wielu osób, jak i również znalezienie solidnych pracowników dla firm z różnych branż w Wielkiej Brytanii i Unii Europejskiej

Zostaw numer telefonu. Oddzwonimy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celu kontaktu. Administratorem moich danych osobowych jest GAP PERSONNEL POLAND sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach. Dane będą przetwarzane wyłącznie w celu przedstawienia oferty lub udzielenia informacji o dostępnych ofertach, ich podanie jest dobrowolne, ale odmowa ich podania uniemożliwi skorzystanie z naszej usługi. Podane dane będą przechowywane jedynie przez okres konieczny do realizacji usługi. Informujemy, że mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, przy czym wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Szczegółowe informacje dot. przetwarzania danych oraz pełne dane Administratora znajdują się w Polityce prywatności.