Meble i tekstylia

  • Home
  • Meble i tekstylia

Meble i tekstylia

Oferujemy pracę dla doświadczonych tapicerów meblowych, montażystów stelaży mebli tapicerowanych, szwaczek tapicerskich oraz innych osób z branży meblowej u producentów mebli i tekstyliów na terenie Wielkiej Brytanii oraz Unii Europejskiej

Oferujemy pracę dla pracowników w firmach zajmujących się produkcja mebli oraz wyrobów włókienniczych najwyższej jakości. Jeśli chcesz dołączyć do zespołu pracowników w branży meblowej i tapicerskiej, zapoznaj się z naszymi ofertami pracy.

Znajdź pracę

Zdobąć wymarzoną pracę!

Masz doświadczenie w branży meblowej? Chciałbyś podjąć pracę za granicą, ale nie wiesz od czego zacząć? Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać szczegóły o aktualnych ofertach pracy i procesie rekrutacji. Pomożemy znaleźć Ci wymarzoną pracę.

Zostaw numer telefonu. Oddzwonimy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celu kontaktu. Administratorem moich danych osobowych jest GAP PERSONNEL POLAND sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach. Dane będą przetwarzane wyłącznie w celu przedstawienia oferty lub udzielenia informacji o dostępnych ofertach, ich podanie jest dobrowolne, ale odmowa ich podania uniemożliwi skorzystanie z naszej usługi. Podane dane będą przechowywane jedynie przez okres konieczny do realizacji usługi. Informujemy, że mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, przy czym wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Szczegółowe informacje dot. przetwarzania danych oraz pełne dane Administratora znajdują się w Polityce prywatności.