Rzeźnik (Rozbieracz / Wykrawacz)

Pełny etat Gap EU w Magazyny i produkcja
  • Share:

Job Detail

  • Offered Salary1000
  • Career LevelOthers
  • ExperienceFresh
  • GenderMale
  • IndustryDevelopment
  • QualificationsCertificate

Job Description

Gap Personnel Poland wspólnie z wiodącymi firmami z branży spożywczej w Wielkiej Brytanii – szukają Rzeźników (wykrawaczy, rozbieraczy oraz pracowników ubojni), aby dołączyli do ich zespołu.
Rzeźnik będzie odpowiedzialny za ubój zwierząt rzeźnych lub obróbkę tusz poubojowych według stanowiska pracy. Zadaniem Rzeźnika będzie również zapewnienie wysokiego poziomu jakości i usług oraz zdolność do sprostania wymaganiom pracy.

Główne obowiązki:

  • Wykrawanie i klasyfikacja mięsa wołowego według specyfikacji klienta,
  • Trybowanie wyselekcjonowanych kawałków mięsa zgodnie z wymaganiami klienta,
  • Właściwe użycie i przechowywanie wydanych środków ochrony osobistej ( w tym noży, pancerza itp.),
  • Praca w niskiej temperaturze,
  • Zgłaszanie wszelkich niezgodności produktu ze specyfikacją,
  • Układanie produktów na tacki i wysyłanie do pakowania,
  • Umiejętność pracy zespołowej,
  • Ostrzenie noży nie wymaganie – przed zakończeniem pracy noże oddawane są do ostrzenia,
  • Przestrzeganie zasad BHP.

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku rzeźnika, wykrawacza, pracownika rozbiórki lub uboju,
  • Wymagamy znajomości i przestrzegania procedur pracy,
  • Wymagamy znajomości standardowych procedur operacyjnych,
  • Sprawnego używania noży oraz innego sprzętu do krojenia mięsa,
  • Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań,
  • Dyspozycyjność i chęć do pracy,
  • Precyzja i dbałość o szczegóły,
  • Język angielski nie jest wymagany (znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem).

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie : 300-660 funtów brutto tygodniowo (zależne od ilości wykonywanych godzin),
  • Bogaty system bonusowy – możliwość osiągnięcia stawki podstawowej – £13.40/h
  • Odbiór z lotniska w Wielkiej Brytanii,
  • Pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania niedaleko miejsca pracy,
  • Stała praca na umowie o pracę (po zaliczeniu testu zawodowego),
  • Szkolenie z zakresu pracy i BHP,
  • Niezbędne narzędzia do pracy oraz ochronną odzież roboczą,
  • Pomoc w wyrobieniu National Insurance Number oraz angielskiego konta bankowego,

Zostaw numer telefonu. Oddzwonimy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celu kontaktu. Administratorem moich danych osobowych jest GAP PERSONNEL POLAND sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach. Dane będą przetwarzane wyłącznie w celu przedstawienia oferty lub udzielenia informacji o dostępnych ofertach, ich podanie jest dobrowolne, ale odmowa ich podania uniemożliwi skorzystanie z naszej usługi. Podane dane będą przechowywane jedynie przez okres konieczny do realizacji usługi. Informujemy, że mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, przy czym wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Szczegółowe informacje dot. przetwarzania danych oraz pełne dane Administratora znajdują się w Polityce prywatności.