Pakowanie wyrobów cukierniczych

Pełny etat Gap EU w Magazyny i produkcja
  • Milton Keynes, Wielka Brytania View on Map
  • Opublikowana: 01/03/2019
  • Share:

Job Detail

  • Offered Salary1000
  • Career LevelOthers
  • ExperienceFresh
  • GenderMale
  • IndustryDevelopment
  • QualificationsCertificate

Job Description

Gap Personnel Poland poszukuje pracowników produkcji prestiżowej firmy zajmującej się produkcją wyrobów cukierniczych. Firma zaopatruje największe supermarkety oraz firmy z branży żywieniowej w Wielkiej Brytanii.
Pracownicy otrzymają pełne szkolenie. Po odbytym treningu, do obowiązków pracownika będzie należało samodzielne pakowanie oraz sortowanie produktów cukierniczych.

Główną funkcją na stanowisku jest pakowanie wyrobów cukierniczych zgodnie z zamówieniem na linii produkcyjnej
Jest to praca w szybkim tempie i wymaga dokładności.

Główne obowiązki:

  • Pakowanie produktów zgodnie ze specyfikacją zamówienia,
  • Praca z systemami kontroli produkcji,
  • Upewnienie się, że produkt jest produkowany zgodnie z parametrami jakościowymi (Specyfikacja).

Wymagania:

  • Rzetelność, umiejętność pracy w grupie,
  • Dyspozycyjność i chęć do pracy,
  • Język angielski w stopniu podstawowym,
  • Zapoznanie się i przestrzeganie zasad BHP

Oferujemy:

  • Legalne, stałe zatrudnienie z angielskim pracodawcą,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo – co piątek,
  • Prawo do angielskich świadczeń socjalnych,
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz,
  • Możliwość szybkiego rozwoju i awansu,
  • Pomoc merytoryczna ze strony polskich i angielskich rekruterów,
  • Nie pobieramy żadnych opłat.

Zostaw numer telefonu. Oddzwonimy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celu kontaktu. Administratorem moich danych osobowych jest GAP PERSONNEL POLAND sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach. Dane będą przetwarzane wyłącznie w celu przedstawienia oferty lub udzielenia informacji o dostępnych ofertach, ich podanie jest dobrowolne, ale odmowa ich podania uniemożliwi skorzystanie z naszej usługi. Podane dane będą przechowywane jedynie przez okres konieczny do realizacji usługi. Informujemy, że mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, przy czym wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Szczegółowe informacje dot. przetwarzania danych oraz pełne dane Administratora znajdują się w Polityce prywatności.