Opiekun osób starszych – Asystent medyczny

Gap Personnel

Opis stanowiska:

Gap Personnel to jedna z trzech największych agencji rekrutacyjnych w Wielkiej Brytanii. Istniejemy na rynku brytyjskim już przeszło 20 lat. Od 1997 roku zebraliśmy wiele prestiżowych nagród i wyróżnień co pozwala nam na zatrudnienie ponad 8000 pracowników na terenie całej Wielkiej Brytanii.

Oferujemy prace w największych i najprężniejszych sektorach zatrudnienia.
Dla Państwa pracuje ponad 260 rekruterów w 26 oddziałach na terenie całej Anglii, generując obrót przekraczający £100mln funtów rocznie.

Będąc pionierem w dziedzinie rekrutacji, będziemy w stanie zaproponować Państwu najlepsze warunki zatrudnienia w najbardziej prestiżowych firmach na świecie.

W związku z tym poszukujemy Opiekunów Osób Starszych / Asystentów Medycznych.
Opiekun będzie odpowiedzialny za opiekę nad osobami dorosłymi z trudnościami w uczeniu lub niepełnosprawnością fizyczną. Wcześniejsze doświadczenie nie jest wymagane. Wszystkie niezbędne szkolenia wprowadzające będą oferowane bezpłatnie w trakcie wykonywania pracy.

Stanowisko: Opiekun osób starszych – Asystent medyczny (bez doświadczenia)

Region: Gloucester i okolice

  • wspieranie rezydentów w ich codziennych potrzebach i działaniach.
  • działanie z empatią wobec rezydentów i wykazywanie zrozumienia ich potrzeb i problemów.
  • dzielenie się z innymi pracownikami opinią o stanie zdrowia,potrzebach rezydenta.
  • zapewnienie aktywności w społeczeństwie- kontakt z innymi rezydentami.
  • aktywny udział w szkoleniach zapewniamy przez firmę,
  • zrozumienie i wdrążenie indywidualnych planów dla każdego rezydenta,
  • zapewnienie wszystkim rezydentom indywidualnej opieki dostosowanej do ich potrzeb,
  • pomoc rezydentom w niezbędnych czynnościach dnia codziennego:
    a) przygotowywanie posiłków
    b) pomoc w wykonywaniu codziennych czynnościach
    c) pomoc w utrzymaniu higieny osobistej
    d) pomoc w utrzymaniu relacji z innymi rezydentami
    e) wspieranie rezydentów z mobilnością i niepełnosprawnością fizyczną-pomoc w obsłudze sprzętu rehabilitacyjnego
    f) prowadzenie ewidencji (np. planów opieki) tam, gdzie to konieczne,
    g) zgłaszanie Menedżerowi wszelkich znaczących zmian w stanie zdrowia lub okolicznościach rezydenta
    h) przestrzeganie zasad i procedur wytycznych dla danego domu,
    i) uruchomienie odpowiednich procedur w przypadku nadużyć.
    j) zachowanie poufności przez cały czas, zgodnie z Ustawą o ochronie danych
  • zapewnienie, że dane osobowe rezydenta nie są ujawniane żadnej nieuprawnionej osobie, a wszystkie zapisy są przechowywane w ramach wymogów DPA 1998.

Dni i godziny pracy (zmiany tygodniowe):

  • Zmiana Poranna:
    7:00-15:00
  • Zmiana popołudniowa:
    15:00-22:00
  • Zmiana nocna:
    22:00-07:00
    Możliwość dostosowania indywidualnego grafiku według potrzeb pracownika.
    Nienormowana ilość godzin pracy.

Stawka godzinowa:

  • £7.83 – £11.00 stawka podstawowa funtów brutto za godzinę.
    Stawka wzrasta po odbytych szkoleniach zapewnianych przez pracodawcę.

Zakwaterowanie:

  • Miejsce zamieszkania zapewnione przez pracodawcę zagranicznego.
    Kwatera w pokojach jedno-dwuosobowych płatne z dołu.
    Koszt całkowitego zakwaterowania to ok. £80- £85 funtów brutto.

Premia:

  • Możliwość uzyskania po odbyciu szkoleń

Poziom znajomości języka angielskiego:

  • Podstawowy

Odzież ochronna:

  • Zapewniana przez pracodawcę

Ubezpieczenie:

  • Zapewnione i opłacone przez pracodawcę

Transport do UK:

  • Zapewniony i opłacony przez Gap Personnel Group

Transport w miejscu wykonywania pracy:

  • Zapewniony przez pracodawcę

Umowa:

  • Umowa o inną pracę zarobkową: flexible contract
  • Umowa na czas nieokreślony

Polityka dot. narkotyków i alkoholu:

  • Na zakładzie obowiązuje bezwzględny zakaz przyjmowania oraz spożywania alkoholu oraz innych używek.

Polityka dot. palenia tytoniu:

  • Wyłącznie w wyznaczonej palarni.

Pozostałe informacje:

  • Dostępna stołówka wyposażona w kuchenkę mikrofalową i lodówkę-możliwość wyżywienia w trakcie wykonywania swojej zmiany na terenie domu opieki Holmleigh Care.
  • Bezpłatny parking na terenie domu opieki.

To apply for this job email your details to praca@gap-personnel.com

Apply using webmail: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych, przez GAP PERSONNEL POLAND sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych oraz zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (tzw. RODO).

Jeśli chcesz aby Twoja kandydatura była brana pod uwagę przy przyszłych rekrutacjach, prosimy ponadto o zawarcie w CV dodatkowej klauzuli o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych przez GAP PERSONNEL POLAND sp. z o.o., w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych oraz zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (tzw. RODO).

KLAUZULA INFORMACYJNA:

Administratorem Twoich danych osobowych jest GAP PERSONNEL POLAND spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Katowicach, przy ul. Opolskiej 17-19, 40-084 Katowice, KRS: 0000693463 REGON: 368171386, NIP: 7252223602. Administrator jest agencją zatrudnienia o numerze w rejestrze KRAZ: 17276.
Osoby, których dane dotyczą mogą skontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: praca@gap-personnel.com lub pisemnie na adres siedziby wskazany powyżej.
Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.
Podstawą prawną przetwarzania danych jest zgoda osoby, której dane dotyczą. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale konieczne aby osoba wzięła udział w procesie rekrutacji. Zgoda może być odwołana w każdym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Odbiorcami danych będą osoby odpowiedzialne za rekrutację, potencjalni pracodawcy.
Dane przechowywane będą przez okres niezbędny do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Jeśli osoba, której dane dotyczą wyraziła zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych, jej dane będą przetwarzane przez okres 12 miesięcy od dnia udzielenia zgody.
Dane osobowe mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w formie profilowania, w celu dopasowania profilu kandydata (jego predyspozycji zawodowych i/lub doświadczenia zawodowego) do ofert pracy dostępnych u Administratora. Zautomatyzowane przetwarzanie danych i profilowanie nie wywoła negatywnych skutków po stronie osoby, której dane dotyczą.
Osoba, której dane dotyczą ma prawo do: dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia danych, cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie, wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.