Magazynier – Order picker

Pełny etat Gap EU w Magazyny i produkcja
  • Share:

Job Detail

  • Offered Salary1000
  • Career LevelOthers
  • ExperienceFresh
  • GenderMale
  • IndustryDevelopment
  • QualificationsCertificate

Job Description

Gap Personnel Poland poszukuje pracowników zbierających zamówienia do magazynów spożywczych prestiżowej firmy w Wielkiej Brytanii.
Do obowiązków pracownika będzie należało zbieranie zamówień przy użyciu systemu słuchawkowego, prowadzenie elektrycznego wózka paletowego (LLOP), załadunek na palety oraz pakowanie produktów. Pracownicy otrzymają pełne szkolenie / trening.

Język angielski wymagany w stopniu pozwalającym na zrozumieniu poleceń.

Główne obowiązki:

  • Kompletacja zamówień zgodnie z zapotrzebowaniem przekazanym przez system słuchawkowy,
  • Obsługa elektrycznego wózka paletowego do kompletacji zamówień,
  • Pakowanie produktów / załadunek,
  • Wykonywanie podstawowych prac magazynowych.

Wymagania:

  • Język angielski w stopniu podstawowym / komunikatywnym,
  • Rzetelność, umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku oraz w grupie,
  • Dyspozycyjność i chęć do pracy,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (nie wymagane).

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: stawki od £9 funtów na godzinę / 360-540 funtów brutto tygodniowo (zależne od ilości wykonywanych zmian),
  • Możliwość wyjazdu indywidualnie, w parze lub w grupie,
  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie w każdy piątek,
  • Legalne i długotrwałe zatrudnienie,
  • Pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania niedaleko miejsca wykonywania pracy,
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz,
  • W pełni zorganizowane i opłacone szkolenie zawodowe.
  • Pomoc i opieka ze strony polskich i angielskich rekruterów,
  • Nie pobieramy żadnych opłat.

Kandydatów zainteresowanych powyższą ofertą zachęcamy do przesyłania CV przez naszą stronę lub kontakt telefoniczny pod numerami:

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zostaw numer telefonu. Oddzwonimy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celu kontaktu. Administratorem moich danych osobowych jest GAP PERSONNEL POLAND sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach. Dane będą przetwarzane wyłącznie w celu przedstawienia oferty lub udzielenia informacji o dostępnych ofertach, ich podanie jest dobrowolne, ale odmowa ich podania uniemożliwi skorzystanie z naszej usługi. Podane dane będą przechowywane jedynie przez okres konieczny do realizacji usługi. Informujemy, że mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, przy czym wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Szczegółowe informacje dot. przetwarzania danych oraz pełne dane Administratora znajdują się w Polityce prywatności.