Lakiernik Samochodowy

Pełny etat Gap EU w Motoryzacja i transport
  • Gloucester, Wielka Brytania View on Map
  • Opublikowana: 01/03/2019
  • Share:

Job Detail

  • Offered Salary1000
  • Career LevelOthers
  • ExperienceFresh
  • GenderMale
  • IndustryDevelopment
  • QualificationsCertificate

Job Description

Gap Personnel Poland poszukuje doświadczonych lakierników samochodowych, którzy potrafią wykonywać prace lakiernicze przy samochodach powypadkowych związane z remontem i renowacją powierzchni nadwozi samochodowych.

Główne obowiązki:

  • Do obowiązków lakiernika będzie należało nakładanie powłok lakierniczych oraz ich suszenie i utwardzanie.
  • Zapraszam do obejrzenia filmu obrazującego pracę: https://youtu.be/_tozYh66jSs

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku lakiernika samochodowego,
  • Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań,
  • Dyspozycyjność i chęć do pracy,
  • Język angielski nie wymagany.

Oferujemy:

  • Wszystkie usługi oferowane przez Gap Personnel są darmowe,
  • Odbiór z lotniska w Wielkiej Brytanii,
  • Pomoc w zorganizowaniu odpłatnego zakwaterowania niedaleko miejsca pracy,
  • Stabilną pracę (po zaliczeniu testu zawodowego),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (od £480 / tydzień),
  • Wypłata co piątek za poprzedni tydzień pracy,
  • Szkolenie z zakresu pracy i BHP,
  • Pomoc w wyrobieniu National Insurance Number oraz angielskiego konta bankowego,
  • Pomoc merytoryczną ze strony polskich konsultantów.

Zostaw numer telefonu. Oddzwonimy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celu kontaktu. Administratorem moich danych osobowych jest GAP PERSONNEL POLAND sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach. Dane będą przetwarzane wyłącznie w celu przedstawienia oferty lub udzielenia informacji o dostępnych ofertach, ich podanie jest dobrowolne, ale odmowa ich podania uniemożliwi skorzystanie z naszej usługi. Podane dane będą przechowywane jedynie przez okres konieczny do realizacji usługi. Informujemy, że mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, przy czym wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Szczegółowe informacje dot. przetwarzania danych oraz pełne dane Administratora znajdują się w Polityce prywatności.