Konsultant ds. Rekrutacji (Katowice)

Pełny etat Gap EU
  • Share:

Job Detail

  • Offered Salary1000
  • Career LevelManager
  • ExperienceFresh
  • GenderMale
  • IndustryDevelopment
  • QualificationsCertificate

Job Description

Jesteśmy jedną z trzech największych agencji rekrutacyjnych w Wielkiej Brytanii.
Istniejemy na rynku brytyjskim już przeszło 20 lat i posiadając ponad 30 biur, zatrudniamy blisko 10 000 pracowników na terenie całej Wielkiej Brytanii i Niemiec.
Obecnie poszukujemy ambitnych i zaangażowanych osób do prowadzenia projektów rekrutacyjnych w biurze pośrednictwa pracy w Katowicach.

Obowiązki:

  • Prowadzenie aktywnej rekrutacji pracowników niewykwalifikowanych, wykwalifikowanych oraz na stanowiska specjalistyczne do Wielkiej Brytanii oraz innych krajów UE,
  • Prace administracyjne (rejestracja kandydatów, tworzenie bazy danych oraz pomoc w bieżącej obsłudze sekretariatu),
  • Przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych oraz organizacja spotkań dla kandydatów,
  • Organizowanie i koordynowanie przepływu dokumentów,
  • Analiza i selekcja napływających aplikacji,
  • Prowadzenie korespondencji,
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania:

  • Język angielski w stopniu komunikatywnym,
  • Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,
  • Doświadczenie w rekrutacji pracowników i znajomość procesów rekrutacyjnych mile widziana,
  • Znajomość obsługi komputera,
  • Doskonała organizacja pracy, umiejętność ustalania priorytetów,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Komunikatywność,
  • Dyspozycyjność, odpowiedzialność i zaangażowanie.

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość awansu i podnoszenia kwalifikacji – międzynarodowe kursy i szkolenia,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z dopiskiem: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).

Zostaw numer telefonu. Oddzwonimy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celu kontaktu. Administratorem moich danych osobowych jest GAP PERSONNEL POLAND sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach. Dane będą przetwarzane wyłącznie w celu przedstawienia oferty lub udzielenia informacji o dostępnych ofertach, ich podanie jest dobrowolne, ale odmowa ich podania uniemożliwi skorzystanie z naszej usługi. Podane dane będą przechowywane jedynie przez okres konieczny do realizacji usługi. Informujemy, że mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, przy czym wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Szczegółowe informacje dot. przetwarzania danych oraz pełne dane Administratora znajdują się w Polityce prywatności.