Kierowca wózka widłowego

Pełny etat Gap EU w Magazyny i produkcja
  • Warrington, Wielka Brytania View on Map
  • Opublikowana: 01/03/2019
  • Share:

Job Detail

  • Offered Salary1000
  • Career LevelOthers
  • ExperienceFresh
  • GenderMale
  • IndustryDevelopment
  • QualificationsCertificate

Job Description

Gap Personnel Poland poszukuje operatorów wózków widłowych do pracy w magazynach na terenie Wielkiej Brytanii.
Po odbytym treningu, do obowiązków pracownika będzie należała samodzielna realizacja zadań z wykorzystaniem wózka widłowego. Język angielski wymagany w stopniu pozwalającym na zrozumieniu poleceń i proste odpowiedzi.

Główne obowiązki:

  • Umieszczanie palet na odpowiednich regałach,
  • Przenoszenie palet za pomocą wózka widłowego,
  • Rozładunek palet,
  • Załadunek palet,
  • Zbieranie zamówień zgodnie z wykazem zamówienia.

Wymagania:

  • Język angielski w stopniu komunikatywnym
  • 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku operatora wózka widłowego.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 355-560 funtów brutto tygodniowo (zależne od ilości wykonywanych godzin),
  • Możliwość wyjazdu indywidualnie, w parze lub w grupie,
  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie w każdy piątek,
  • Prawo do angielskich świadczeń socjalnych,
  • Legalne zatrudnienie,
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz,
  • Stała praca na umowie o pracę (po zaliczeniu testu zawodowego),
  • W pełni zorganizowane i opłacone szkolenie zawodowe.

Zostaw numer telefonu. Oddzwonimy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celu kontaktu. Administratorem moich danych osobowych jest GAP PERSONNEL POLAND sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach. Dane będą przetwarzane wyłącznie w celu przedstawienia oferty lub udzielenia informacji o dostępnych ofertach, ich podanie jest dobrowolne, ale odmowa ich podania uniemożliwi skorzystanie z naszej usługi. Podane dane będą przechowywane jedynie przez okres konieczny do realizacji usługi. Informujemy, że mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, przy czym wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Szczegółowe informacje dot. przetwarzania danych oraz pełne dane Administratora znajdują się w Polityce prywatności.