Asystent medyczny osób niepełnosprawnych z oferowanym szkoleniem (bez doświadczenia)

Pełny etat Gap EU w Opieka zdrowotna
  • Gloucester, Wielka Brytania View on Map
  • Opublikowana: 06/02/2020
  • Share:

Job Detail

  • Offered Salary1000
  • Career LevelOthers
  • ExperienceFresh
  • GenderMale
  • IndustryDevelopment
  • QualificationsCertificate

Job Description

Gap Personnel poszykuje Asystentów medycznych do renomowanego domu opieki w Wielkiej Brytanii.

Asystent będzie odpowiedzialny za opiekę nad osobami w różnym wieku z trudnościami w uczeniu lub niepełnosprawnością fizyczną. Wcześniejsze doświadczenie nie jest wymagane. Wszystkie niezbędne szkolenia wprowadzające będą oferowane bezpłatnie w trakcie wykonywania pracy.

Każdy z rezydentów posiada swoją sypialnię, salon, łazienkę i wspólną kuchnię z dwoma innymi rezydentami. Opieka najczęściej polega na 1:1 (1 rezydent 1 opiekun – w niektórych przypadkach wymaga interwencji 1:2 – 1 rezydent 2 opiekunów)

Główne obowiązki:

  • Wspieranie rezydentów w ich codziennych potrzebach i działaniach.
  • Działanie z empatią wobec rezydentów i wykazywanie zrozumienia ich potrzeb i problemów.
  • Dzielenie się z innymi pracownikami opinią o stanie zdrowia,potrzebach rezydenta.
  • Zapewnienie aktywności w społeczeństwie- kontakt z innymi rezydentami.
  • Aktywny udział w szkoleniach zapewniamy przez firmę,
  • Zrozumienie i wdrążenie indywidualnych planów dla każdego rezydenta,
  • Zapewnienie wszystkim rezydentom indywidualnej opieki dostosowanej do ich potrzeb,
  • Pomoc rezydentom w niezbędnych czynnościach dnia codziennego
    a) przygotowywanie posiłków,
    b) pomoc w wykonywaniu codziennych czynnościach,
    c) pomoc w utrzymaniu higieny osobistej,
    d) pomoc w utrzymaniu relacji z innymi rezydentami ,
    e) wspieranie rezydentów z mobilnością i niepełnosprawnością fizyczną-pomoc w obsłudze sprzętu rehabilitacyjnego,
    f) prowadzenie ewidencji (np. planów opieki) tam, gdzie to konieczne,
    g) zgłaszanie Menedżerowi wszelkich znaczących zmian w stanie zdrowia lub okolicznościach rezydenta,
    h) przestrzeganie zasad i procedur wytycznych dla danego domu,
    i) uruchomienie odpowiednich procedur w przypadku nadużyć,
    j) zachowanie poufności przez cały czas, zgodnie z Ustawą o ochronie danych (- zapewnienie, że dane osobowe rezydenta nie są ujawniane żadnej nieuprawnionej osobie, a wszystkie zapisy są przechowywane w ramach wymogów DPA 1998.

Dni i godziny pracy:

  • Zmiana poranna: 07:00 – 15:00
  • Zmiana popołudniowa: 15:00 – 22:00
  • Zmiana nocna: 22:00 – 07:00
  • Możliwość dostosowania indywidualnego grafiku według potrzeb pracownika.
  • Nienormowana ilość godzin pracy.

Stawka godzinowa:

  • £8,21 – £8,60 stawka podstawowa funtów brutto za godzinę.
  • Stawka wzrasta po odbytych szkoleniach zapewnianych przez pracodawcę.

Zakwaterowanie:

  • Miejsce zamieszkania zapewnione przez pracodawcę zagranicznego. Kwatera w pokojach jedno-dwuosobowych płatne z dołu. Mieszkania mieszczą się najczęściej 10-15 min. od miejsca pracy.
  • Koszt całkowitego zakwaterowania to ok. £90 (z mediami) funtów brutto na tydzień.

Premia:

  • Możliwość uzyskania po odbyciu szkoleń.

Poziom znajomości języka angielskiego:

  • Dobry.

Odzież ochronna:

  • Zapewniona przez pracodawcę.

Ubezpieczenie:

  • Zapewnione i opłacone przez pracodawcę.

Transport do UK:

  • Zapewniony i opłacony przez Gap Personnel.

Transport w miejscu wykonywania pracy:

  • Zapewniona przez pracodawcę

Umowa:

  • Umowa o inną pracę zarobkową: flexible contract.
  • Umowa na czas nieokreślony.

Polityka dot. narkotyków i alkoholu:

  • Na zakładzie obowiązuje bezwzględny zakaz przyjmowania oraz spożywania alkoholu oraz innych używek.

Polityka dot. palenia tytoniu:

  • Wyłącznie w wyznaczonej palarni.

Pozostałe informacje:

  • Dostępna kuchnia wyposażona w kuchenkę mikrofalową i lodówkę
  • Możliwość wyżywienia w trakcie wykonywania swojej zmiany na terenie domu opieki Holmleigh Care.
  • Bezpłatny parking na terenie domu opieki.

Informujemy, że od dnia  26.02.2020 r. obowiązuje nowa Polityka Prywatności serwisu https://gap-personnel.pl. Link do aktualnego dokumentu znajduje się [tutaj].

Zostaw numer telefonu. Oddzwonimy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celu kontaktu. Administratorem moich danych osobowych jest GAP PERSONNEL POLAND sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach. Dane będą przetwarzane wyłącznie w celu przedstawienia oferty lub udzielenia informacji o dostępnych ofertach, ich podanie jest dobrowolne, ale odmowa ich podania uniemożliwi skorzystanie z naszej usługi. Podane dane będą przechowywane jedynie przez okres konieczny do realizacji usługi. Informujemy, że mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, przy czym wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Szczegółowe informacje dot. przetwarzania danych oraz pełne dane Administratora znajdują się w Polityce prywatności.